Regulamin witryny

Poniższe zasady zostały ujawnione celem wyjaśnienia poszczególnych obowiązków wszystkich członków społeczności COUGAR KLUB POLSKA. Zasady te powinny być przestrzegane przez wszystkich, aby zapewnić, iż nasza witryna działa sprawnie i zapewnia zabawę oraz produktywne doświadczenia dla wszystkich członków naszej społeczności i odwiedzających.

 1. 1. Regulamin wymaga od użytkownika przedstawienia się zaraz po rejestracji. Bez uprzedniego przedstawienia się, użytkownik nie ma praw dostępu do żadnego z działów. Aby się przedstawić przejdź TUTAJ.
  2. Wszelkie pytania techniczne dotyczące forum prosimy kierować do administracji lub na adres e-mail: admin(at)cougarklub.pl
  3. Zanim założysz temat zorientuj się, czy podobny nie istnieje. OPCJA SZUKAJ NIE GRYZIE, a spam nie jest mile widziany.
  4. Zakładając nowy temat nazwij go tak, aby było wiadomo czego on dotyczy (temat rozpocznij z Wielkiej litery i używaj polskich znaków).
  5. Nie używaj CAPS LOCK'a oraz nie zaznaczaj wypowiedzi w kolorze czerwonym.
  6. Na forum panują zasady kulturalnego zachowania! Nie przeklinaj i nie obrażaj innych użytkowników forum. Nie tolerujemy również zachowań agresywnych, rasistowskich bądź rażących uczucia religijne.
  7. Załączając zdjęcia lub obrazki do postów staraj się zamieszczać je na darmowych serwerach zewnętrznych - forum udostępnia integrację z hostingiem Imgur.
  8. Posty z rażącymi błędami ortograficznymi będą USUWANE! Prosimy także używać polskich znaków.
  9. Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta, zmień treść swojego istniejącego posta korzystając z opcji ''Edytuj''.
  10. Jeśli Twoja wypowiedź nie wnosi nic do tematu zastanów się czy warto ją zamieszczać.
  11. Jeżeli koniecznie chcesz coś dodać do tematu nie na temat (tzw. offtopic), ustaw czas wygaśnięcia posta! Jeżeli zaś odpowiadasz na post z ustawionym czasem wygaśnięcia także go ustaw.
  12. Niektóre działy forum (min. cała Encyklopedia techniczna) posiadają włączoną kolejkę moderacji, gdzie wymagana jest wcześniejsza akceptacja nowych postów i/lub tematów przez administracje forum. Ma to na celu eliminację dublujących się pytań i potencjalnie niebezpiecznych rozwiązań w odpowiedziach, dlatego prosimy o cierpliwość.
  13. Wszystkie wpisy na forum Cougar Klub Polska są prywatną opinią osób je zamieszczających, w związku z tym stosowanie się do nich przez użytkownika odbywa się tylko i wyłącznie na własne ryzyko. Administratorzy, Moderatorzy, ani właściciel forum (Stowarzyszenie Cougar Klub Polska) nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne skutki wykorzystania zamieszczonych tutaj materiałów. Za treść postów odpowiadają tylko i wyłącznie ich autorzy.
  14. Rejestracja wielu kont będzie skutkowała usunięciem wszystkich kont danego użytkownika.
  15. Zamieszczanie jakichkolwiek reklam bez zgody administracji surowo zabronione.
  16. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania. #

Zaloguj się  •  Zarejestruj się